Bun venit vizitatorule,
Comunitatea WorldTutorials este in cautare de staff.Daca vrei sa faci parte din staff fa-ti un cont si fa o cerere.In cateva saptamani vom avea si o sectiune Premium cu tutoriale speciale pentru utilizatori Premium.Iti urez o zi placuta!


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bun venit vizitatorule,
Comunitatea WorldTutorials este in cautare de staff.Daca vrei sa faci parte din staff fa-ti un cont si fa o cerere.In cateva saptamani vom avea si o sectiune Premium cu tutoriale speciale pentru utilizatori Premium.Iti urez o zi placuta!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[GHID]Cum scazi + la iteme!

 :: GAMES :: Metin2 :: Ghiduri

In jos

[GHID]Cum scazi + la iteme! Empty [GHID]Cum scazi + la iteme!

Mesaj Scris de [MOD]Anonym Dum Iul 03, 2011 4:26 am

Salut, in acest ghid va voi prezenta cum sa scadeti plusul unui item.Pergamentul zmeu are sansa de 10% succes in plus sau -20% reusita.Eu am vrut sa cumpar niste pergamente zmeu ca sa scad plusul unor Cutite Epice +3 la +1 pentru ca nu aveam level destul sa le port(83 sau 84 era nevoie pt. cele +3 si eu aveam doar 80).Daca aveti de exemplu 500kk, vedeti o lance solara +8 si aveti doar nivel 86, lancea are 12 tarie 10 semi om 10 critical 10 patrundere si o vinde cu 500kk si doriti s-o cumparati dar nu aveti nivel de ea, va dau un sfat : cumparati-o si incercati s-o upgradati la +9 cu un pergament zmeu care dupa +6 esueaza cu 15% mai mult decat cu blessul normal dar merge cu 10% mai bine(sansa e random ori scade ori urca sansa de succes)asa ca aveti 1 singura sansa la acea solara.
Sunteti sura nivel 86, Platosa Posedata +8, full 6/7, nu gasiti o arma buna de duel si vedeti pe Chat la Striga cum un player vinde o sabie sfanta +8 cu 12 int 10 semi om 10 critic 10 patrundere 20 farmec 10 warrior 5 contra warrior cu 2,5kkk(de exemplu) si ati dori s-o cumparati.Ce faceti?O cumparati sau va uitati cum o ia altcineva?Va dau un sfat!Cumparati-o si folositi pergamentul zmeu sa ii scadeti plusul si dupa faceti-va de cap!Astept ceva critici, nelamuriri sau altceva.
[MOD]Anonym
[MOD]Anonym
Moderator
Moderator

Mesaje Mesaje : 108
Reputatie Reputatie : 7
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Maramures
Stare de spirit Stare de spirit : :)

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 :: GAMES :: Metin2 :: Ghiduri

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum